Taxi Hlučín

We offer our services 24/7, especially for Hlučín, Dolní Benešov, Ludgeřovice, Šilheřovice, Kravaře and so. We can deliver your purchase from market to home, také you to your hotel, to airport or any destination you want. Taxi Hlučín has over 20 years of experiences in our region. We can carry you anywere within Czech Republic and EU under pre-arranged conditions. We have also English speaking drivers. Actually, we can carry up to EIGHT PASSENGERS by one car.

Objednat taxi Objednat

Taxi Hlučín je více než 20 let fungující NONSTOP taxi službou na Hlučínsku. Dopravíme Vás kamkoliv v rámci ČR i EU za velmi výhodné, smluvní ceny. Disponujeme 7 místným i 9 místným automobilem (svezeme 6 i 8 pasažérů).

Poskytujeme také DRINK SERVIS, což je specializovaná služba, která poskytuje profesionální řidiče všem, kdo chtějí nebo potřebují jet vlastním vozidlem, ale pro momentální indispozici raději volí sedadlo spolujezdce. Znamená to, že Vaše auto i Vás dopraví náš profesionální řidič kamkoliv si budete přát.

TAXI přeprava na a z letiště, autobusového či vlakového nádraží, TAXI do jakéhokoliv místa v EU za výhodné ceny. Pokud budete potřebovat TAXI během Vašeho pobytu, stačí nás kontaktovat a my se o Vás postaráme - nabízíme plný servis. Vůz je vhodné rezervovat s dostatečným předstihem (den předem), avšak pro včasné přistavení vozu na Vámi zvolené místo uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Řidič Vás přivítá přímo u příletové haly či nádraží.

Ceník služeb

Nástupní sazba
30,- Kč
1 kilometr
26 - 35 Kč
1 minuta čekání
6 Kč
Drink servis
45 Kč/km

U firemních zákazníků poskytujeme možnost platby na fakturu. To vše i za předem stanovené, smluvní ceny.

Všechny tyto služby můžete samozřejmě využívat NON-STOP 24 hodin denně. Pro více informací nebo sjednání smlouvy nás prosím kontaktujte.