Taxi Hlučín

Oferujemy usługi taksówkarskie NON-STOP szczególnie w miejscowościach Hlučín, Darkovice, Ludgeřovice, Šilheřovice, Markvartovice, Dolní Benešov i okolicach. Przewozy nawet do ośmiu pasażerów w jednym samochodzie. Skorzystaj z usługi DRINK SERVICE, przyjemnego i wygodnego transportu na uroczystości rodzinne lub beztroskich zakupów z transportem do domu.

Objednat taxi Objednat

Taxi Hlučín to firma oferująca usługi taxi NONSTOP w regionie Hlučín od ponad 20 lat. Przewieziemy Cię w dowolne miejsce w Czechach i UE w bardzo korzystnych cenach umownych. Posiadamy samochody 7 osobowe oraz 9 osobowe (przewieziemy 6 i 8 pasażerów).

Poskytujeme také DRINK SERVIS, což je specializovaná služba, která poskytuje profesionální řidiče všem, kdo chtějí nebo potřebují jet vlastním vozidlem, ale pro momentální indispozici raději volí sedadlo spolujezdce. Znamená to, že Vaše auto i Vás dopraví náš profesionální řidič kamkoliv si budete přát.

TAXI přeprava na a z letiště, autobusového či vlakového nádraží, TAXI do jakéhokoliv místa v EU za výhodné ceny. Pokud budete potřebovat TAXI během Vašeho pobytu, stačí nás kontaktovat a my se o Vás postaráme - nabízíme plný servis. Vůz je vhodné rezervovat s dostatečným předstihem (den předem), avšak pro včasné přistavení vozu na Vámi zvolené místo uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Řidič Vás přivítá přímo u příletové haly či nádraží.

Ceník služeb

Nástupní sazba
30,- Kč
1 kilometr
26 - 35 Kč
1 minuta čekání
6 Kč
Drink servis
45 Kč/km

U firemních zákazníků poskytujeme možnost platby na fakturu. To vše i za předem stanovené, smluvní ceny.

Všechny tyto služby můžete samozřejmě využívat NON-STOP 24 hodin denně. Pro více informací nebo sjednání smlouvy nás prosím kontaktujte.